header maz1

Jak spędzasz wolny czas? Jaka jest Twoja forma relaksu w czasie wolnym od obowiązków szkolnych i innych?

Zajęcia tańca mazoretkowego to nie tylko cotygodniowe treningi i nauka tańca!

W grupach zajęciowych panuje świetna atmosfera, dlatego też próby mijają niesamowicie szybko. Oprócz systematycznych treningów dziewczyny spotykają się również podczas organizowanych spotkań integracyjno-zapoznawczych wspólnie z tancerkami z innych grup, a także z muzykami z Orkiestry.

Występy, w których biorą udział Kwidzyńskie mażoretki odbywają się nie tylko na terenie Kwidzyna, ale także okolicznych miejscowości oraz bardzo często innych miast. Dzięki temu tancerki mogą pokazać swoje umiejętności szerszej grupie odbiorców, ale również mają okazję na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc. Bardzo ciekawą formą występów Orkiestry i Mażoretek są Przeglądy Orkiestr Dętych, w których biorą udział współpracujące z orkiestrami grupy taneczne. Takie konkursy dodają do występów nutkę rywalizacji, a w szczególności satysfakcji, gdy uda się wywalczyć nagrodę główną. Muszkieterki biorą także udział w Mistrzostwach Polski Północnej Mażoretek, jest co coroczny konkurs grup mażoretkowych, kwalifikujący do Mistrzostw Polski.

Taniec to świetna forma spędzania wolnego czasu, zapewniająca aktywność fizyczną, a także samorealizację! Jeżeli nie chcesz nudzić się popołudniami w domu dołącz do nas!

aaaaaaaaaaaaaaaaaballerina 1299042 960 720aaaaaatumblr mo4wx3V3NQ1sun2jbo4 400aaaaaataniec 002