header maz1

Aktualności

str33

 

MAŻORETKOWE SZALEŃSTWA :)

Tegoroczna rekrutacja, która rozpoczęła się z początkiem roku szkolnego przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Drużyna Kwidzyńskich Mażoretek zwiększyla się niemal dwukrotnie. Duża liczba tancerek pozwala na prowadzenie zajęć w kilku grupach wiekowych. Wejdź i przeczytaj kilka słów o każdej z nich.

Czytaj więcej...

dozynki 040

Dożynkowe pokazy Orkiestry

Przełom sierpnia i września to czas Dożynek - czyli święta rolników, podczas którego wspólnie z mieszkańcami gmin dziękują za zebrane plony. Orkiestra Dęta Helikon jest częstym gościem takich imprez, najczęściej roczpoczynając je uroczystym pochodem.

Tegoroczny sezon był wyjątkowo obfity w występy podczas gminnych i powiatowych dożynek.

 

 

Czytaj więcej...

2016 11Muszkieterki

Poznaj tancerki naszego zespołu ! :)

Aby zachęcić Państwa do regularnego odwiedzania naszej strony, postanowiłyśmy przedstawić z osobna każdą naszą tancerkę. Zespół seniorek liczy aktualnie 11 dziewcząt, każda z nich z innym stażem, zainteresowaniami i planami. 

 

 

Czytaj więcej...

2016 26Wrzesień....

koniec wakacji, odpoczynku. Czas wracać do szkoły i innych zajęć. Ale to również czas na rozpoczęcie nowego sezonu mażoretkowego 2017/2018!

My nie możemy się już doczekać :)

Czytaj więcej...

7P013854Dni Kwidzyna 2017

Tegoroczne Dni Kwidzyna minęły niesamowicie szybko. Koncert takich gwiazd jak: Enej, Izabela Trojanowska czy Kult, pokaz sztucznych ogni, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jak każdego roku mieszkańcy naszego miasta wspólnie bawili się na stadionie miejskim.

W tym roku po raz pierwszy swoje stoisko wystawiło Kwidzyńskie Centrum Kultury. To właśnie KCK jest organizatorem Dni Kwidzyna, a poprzez stoisko mogli pokazać swoją prace włożoną nie tylko w te trzy dni zabawy, ale także w całoroczną działalność.

Czytaj więcej...