header maz1

Grupy wiekowe:

 

Medalionki

wiek 4 - 6 lat

więcej

MEDALIONKI

 

Juniorki młodsze

Grupa wiekowa 7 - 9 lat.

więcej

JUNIORKI MŁODSZE 

 

Juniorki starsze

Grupa wiekowa od 14 lat

więcej

JUNIORKI STARSZE

 

Seniorki

Grupa wiekowa od 14 lat

więcej

MUSZKIETERKI

Jak spędzasz wolny czas? Jaka jest Twoja forma relaksu w czasie wolnym od obowiązków szkolnych i innych?

Zajęcia tańca mazoretkowego to nie tylko cotygodniowe treningi i nauka tańca!

W grupach zajęciowych panuje świetna atmosfera, dlatego też próby mijają niesamowicie szybko. Oprócz systematycznych treningów dziewczyny spotykają się również podczas organizowanych spotkań integracyjno-zapoznawczych wspólnie z tancerkami z innych grup, a także z muzykami z Orkiestry.

Występy, w których biorą udział Kwidzyńskie mażoretki odbywają się nie tylko na terenie Kwidzyna, ale także okolicznych miejscowości oraz bardzo często innych miast. Dzięki temu tancerki mogą pokazać swoje umiejętności szerszej grupie odbiorców, ale również mają okazję na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc. Bardzo ciekawą formą występów Orkiestry i Mażoretek są Przeglądy Orkiestr Dętych, w których biorą udział współpracujące z orkiestrami grupy taneczne. Takie konkursy dodają do występów nutkę rywalizacji, a w szczególności satysfakcji, gdy uda się wywalczyć nagrodę główną. Muszkieterki biorą także udział w Mistrzostwach Polski Północnej Mażoretek, jest co coroczny konkurs grup mażoretkowych, kwalifikujący do Mistrzostw Polski.

Taniec to świetna forma spędzania wolnego czasu, zapewniająca aktywność fizyczną, a także samorealizację! Jeżeli nie chcesz nudzić się popołudniami w domu dołącz do nas!

aaaaaaaaaaaaaaaaaballerina 1299042 960 720aaaaaatumblr mo4wx3V3NQ1sun2jbo4 400aaaaaataniec 002

icon4

Znajdź swoje Hobby!

Taniec mażoretkowy to połączenie tańca marszowego z elementami innych gatunkow tańca. Zajęcia są bardzo ciekawe ze względu na różnorodność technik wprowadzanych do układów choreograficznych.

więcej

icon6

Rozwijaj swoje pasje

Twirling pałką mażoretkową, wstążka gimnastyczna, buława czy pompony. Taniec mażoretkowy wykorzystuje wiele rekwizytów, nauka wszystkich sztuczek to nielada wyzwanie!

więcej

icon5

Trenuj swoje ciało

Taniec wymaga dobrej kondycji, gibkości oraz sprawności fizycznej. Jest to świetna forma aktywności, wpływająca korzystnie na całe ciało.

więcej